Aktuality

 Tipy na nákup

Můžete nám napsat, které tituly byste rádi uvítali v našem knihovním fondu. Váš tip zohledníme při nákupu nových knih. Stačí napsat na e-mail: knihovna.polna@seznam.cz

……………………………………………………….

Probíhají přednášky Jana Kubašty, 

termíny: 18. ledna, 1. února, 15. února, 1. března, 15. března

……………………………………………………….

Chystáme na březen:

13. března – přednáška Ivy Georgievové

29. března – pozvání přijala spisovatelka Alena Mornštajnová

…………………………………………………………..
Městská knihovna Jihlava ve spolupráci s Husovou knihovnou v Polné nabízí osobám se zrakovým handicapem půjčování zvukových knih.

Náš fond zvukových knih, dostupných zčásti na magnetofonových páskách, zčásti na CD v komprimovaném MP3 formátu, zahrnuje více jak 2000 titulů nejrůznějších literárních žánrů (seznam k dispozici v knihovně).

Naše služby jsou bezplatné. Předpokladem pro jejich poskytování je řádná registrace uživatele, kterým může být pouze osoba se zrakovým handicapem, jestliže tuto skutečnost doloží potvrzením odborného lékaře, průkazem ZTP/P vydaného pro zrakové postižení nebo osoba, které její tělesný handicap brání číst knihy v tištěné podobě nebo běžným způsobem.

V případě, že tuto podmínku splňujete a rádi byste si svůj volný čas zpestřili „čtením“ zvukových knih, požádejte u nás v knihovně o zprostředkování výpůjčky zvukových knih.

 

 

.

Steppery pro pálení tuků a tvarování postavy