Aktuality

Husova knihovna bude uzavřena z důvodu dovolené
od 29. července do 2. srpna. Přejeme vám krásné léto.

Půjčování zvukových knih pro zrakově handicapované

Městská knihovna Jihlava ve spolupráci s Husovou knihovnou
v Polné nabízí osobám se zrakovým handicapem půjčování zvukových knih – navštivte nás nebo volejte na tel. č. 567 212 179

NÁŠ FOND

zvukových knih, dostupných zčásti na magnetofonových páskách, zčásti na CD v komprimovaném MP3 formátu, zahrnuje více jak 2000 titulů nejrůznějších literárních žánrů.

NAŠE SLUŽBY

jsou bezplatné. Předpokladem pro jejich poskytování je řádná registrace uživatele, kterým může být pouze osoba se zrakovým handicapem, jestliže tuto skutečnost doloží potvrzením odborného lékaře, průkazem ZTP/P vydaného pro zrakové postižení či členským průkazem certifikovaných organizací SONS a Tyflocentrum, nebo osoba, které její tělesný handicap brání číst knihy v tištěné podobě nebo běžným způsobem.

V případě, že tuto podmínku splňujete a rádi byste si svůj volný čas zpestřili „čtením“ zvukových knih, požádejte knihovnu, jejímž jste registrovaným čtenářem, o zprostředkování výpůjčky zvukových knih.

Vážení čtenáři, můžete také využít rezervaci knih /e-mailem, telefonicky/, které vám připravíme a vy si je pouze vyzvednete.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás:-)

WiFi Logo Vector – Brands Logos

Donášková služba